Офіційний веб-сайт
  Департамент праці та соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації

Архів новин

 

   31 березня 2014 року відбулась оперативно-розпорядча нарада у директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко в ході якої обговорено питання щодо ситуації навколо стану погашення заборгованості із заробітної плати працюючим області, ситуації на ринку праці та відпрацювання спільно з обласним центром зайнятості концепції стосовно працевлаштування осіб, які перебувають на обліку, з урахуванням особливостей ринку праці області.
   В ході наради поставлено чіткі завдання щодо підготовки організації проведення щорічної одноразової виплати до 9 травня ветеранам Великої Вітчизняної війни та обговорено питання напрацювання механізму електронної передачі справ до Центру з нарахування та виплати державних соціальних допомог.
 


 

   28 березня 2014 року відбулось засідання колегії Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації в ході якої розглянуто три питання порядку денного, які стосувалися призначення та виплати всіх видів державних соціальних допомог, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах та підприємствах-банкрутах та створення психоневрологічного відділення для чоловіків при Рашівському будинку-інтернаті.
   Поставлено чіткі завдання щодо недопущення порушення термінів призначення та виплати всіх видів державних соціальних допомог. Обговорено питання напрацювання механізму електронної передачі справ до Центру з нарахування та виплати державних соціальних допомог.
   В силу економічних та політичних причин, в області допущено зростання зарплатних боргів. Загальна сума заборгованості на 1 березня 2014 року становила 19,8 млн. грн.. Сума заборгованості збільшилась за рахунок трьох економічно-активних підприємств: ДП «Полтавський облавтодор», ДП НАК «Надра України» «Миргороднафтогазрозвідка», ПАТ «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання». Наголошено на більш конструктивній та послідовній роботі районних та міських комісій з погашення заборгованості з виплати заробітної плати, більш тісній співпраці безпосередньо з керівником підприємства-боржника.
 


 

   Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації інформує щодо завершення виплати компенсації в повному обсязі за лютий поточного року за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС віднесених до 1-ї та 2-ї категорії.
   Розмір щомісячної компенсації для громадян віднесених до першої категорії постраждалих складає 308 грн, для другої – 154 грн.
   Виплата компенсації проводиться в поточному місяці за попередній.
   Компенсацію в області отримують 12438 осіб постраждалих наслідок аварії на ЧАЕС. Загальна сума проведених виплат становить 2424,6 тис. грн..
   Виплата проводиться об'єктами поштового зв'язку за місцем проживання одержувачів , або через установи уповноважених банків.


 

    27 березня 2014 року об 11-00 год. відбулося засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації під головуванням заступника голови комісії з питань гуманітарної допомоги Черняк Н.С.
   На комісії розглядалися питання: - щодо надання рекомендацій на сплату митних платежів за автомобіль «VOLKSWAGEN PASSAT» 2001 року випуску- члену сім'ї, виданого у якості гуманітарної допомоги інваліду війни 3 групи ; - щодо передачі у користування члену сім'ї інваліда, автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT» 2001 року випуску, виданого у якості гуманітарної допомоги інваліду 3 групи від загального захворювання ; - щодо визнання гуманітарною допомогою автомобіля «DACIA LOGAN» 2009 року випуску, дарованого Департаменту праці та соціального захисту населення для наступної передачі у користування інваліду 2 групи від загального захворювання.
   За результатами обговорення питань порядку денного прийняті відповідні рішення.


 


Навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями


   В м. Кременчуці Полтавської області упродовж 2012-2014 рр реалізується проект "Вища освіта для людей з обмеженими фізичними можливостями".
   Кошти на навчання передбачаються Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на відповідний рік.
   Зазначений проект є результатом підписання 30.03.2012 року Протоколу намірів, підписаний виконкомом Кременчуцької міської ради, Автозаводської районної ради м. Кременчука, Кременчуцьким інститутом Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля щодо створення спільного проекту.
   Головна мета проекту - це поєднання зусиль органів соціального захисту, місцевого самоврядування та вищого навчального закладу у реалізації права отримання вищої освіти людям з обмеженими фізичними можливостями для їх подальшої професійної, соціальної адаптації та інтеграції в суспільство.
   Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, використовуючи новітні інформаційні технології, електронні навчальні ресурси надає якісні освітні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями для отримання вищої освіти за напрямами підготовки: філологія (переклад), економіка підприємства, економічна кібернетика, маркетинг, облік та аудит, фінанси і кредит, міжнародна економіка.
   Навчаються в вищих навчальних закладах міста Кременчука за рахунок коштів міського бюджету інваліди 1, 2, 3 груп віком до 35 років з середньою та спеціальною освітою. Навчання інвалідів в вищих навчальних закладах міста Кременчука здійснюється за їх бажанням та відповідно чинного законодавства.
   Протягом 2012-2013 навчальному році у вищому навчальному закладі навчалось 9 інвалідів, а у 2013-2014 навчальному році навчається 10 інвалідів.
   На навчання інвалідів у вищих навчальних закладах міста Кременчука виділено з міського бюджету у 2013 році – 50571 грн.
   У проекті міського бюджету на 2014 рік на вказані цілі передбачається виділити 56190 грн.
   Для реалізації Проекту у Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля розроблено й успішно працює інформаційно-навчальне середовище побудоване на платформі «KSENY", яке дає можливість студентам всіх форм навчання (денної, заочної і факультету перепідготовки кадрів) користуватися електронними навчальними ресурсами інституту в режимі on-line. Доступ студентів до електронних ресурсів інституту профінансований, здійснюється із сайту інституту.
   Електронний ресурс інституту складається із електронних підручників та посібників (більше 5000 найменувань) та інших електронних навчальних ресурсів.
   Надання освітніх послуг людям з обмеженими фізичними можливостями у рамках державної концепції соціального захисту інвалідів із застосуванням сучасних інформаційних технологій сприятиме практичній реалізації прав інвалідів у сфері професійного навчання і зайнятості.
   В 2016 році закінчують навчання 10 інвалідів в Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.
   Працевлаштування вказаних осіб з інвалідністю буде здійснюватись спільними зусиллями органів праці та соціального захисту населення, центру зайнятості та Фонду соціального захисту інвалідів.
   Вже в поточному році проводиться робота щодо резервування робочих місць для зазначених осіб з обмеженими можливостями.
   Надання освітніх послуг людям з обмеженими фізичними можливостями у рамках державної концепції соціального захисту інвалідів із застосуванням сучасних інформаційних технологій сприятиме практичній реалізації прав інвалідів у сфері професійного навчання і зайнятості.


 

    Багато талановитих підопічних, вихованців проживає, наразі, в будинках-інтернатах Полтавщини.
   Дві роботи, на тему буяння весни, направлені на виставку до інформаційного, науково-виробничого журналу «Соціальний захист».
   Так і хочеться ступити у «Весну» Василя Івановича Алексєєва, який проживає в Пирятинському психоневрологічному будинку-інтернаті, має II групу інвалідності і ось вже понад 84 роки так чудово малює.
   Друга робота – «Україночка», вишита вихованкою Новосанжарського дитячого будинку-інтернату Надією Срібною. Надія ще зовсім молода людина, та має справжній талант до вишивки. Її роботи сповнені особливою енергетикою добра, адже і сама Надя є дуже життєрадісною та доброю дівчиною.
 


 


Залучення інвестицій в галузь соціального захисту – пріоритетне завдання на 2014 рік.


   25 березня 2014 року директором Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко та першим заступником директора Департаменту Н.С. Черняк проведено робочу зустріч з директором Українського фонду соціальних інвестицій В.А. Мірошниченком.
   В 2008 році спільними зусиллями органів соціального захисту області та Українського фонду соціальних інвестицій впроваджено чотири мікро проекти на загальну суму понад два мільйони гривень в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконкому Октябрської районної у місті Полтаві ради, Пирятинському психоневрологічному будинку-інтернаті, Чорнухинському територіальному центрі соціального обслуговування та Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Полтави. Всі чотири проекти направлені на запровадження інноваційних моделей соціальних послуг та покращення якості життя найбільш незахищених верств населення.
   В ході зустрічі обговорено питання подальшої спільної співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій щодо покращення якості надання соціальних послуг на рівні громади через залучення інвестицій, зокрема, відпрацювання покращення та запровадження нових соціальних послуг «сільськими будинками соціального піклування».


 


   Л.В. Корнієнко: погашення заборгованості із заробітної плати – першочергове завдання органів системи соціального захисту області.


   Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебуває на особливому контролі у органів влади.
   В силу економічних і політичних причин в області допущено зростання зарплатних боргів. Загальна сума заборгованості на 1 березня 2014 року становила 19,8 млн. грн.. Саме за рахунок трьох економічно-активних підприємств: ДП «Полтавський облавтодор», ДП НАК «Надра України» «Миргороднафтогазрозвідка», ПАТ «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання» відбулось збільшення зарплатних боргів.
   Департаментом праці та соціального захисту населення постійно ініціюються та проводяться наради щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед працюючими області.
   25 березня 2014 року таку нараду проведено у виконуючого обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації О.Є. Пругла на яку запрошено керівників галузевих управлінь, причетних до погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області, а також керівників підприємств-боржників.
   Особливо турбує стан погашення боргів на ДП «Полтавський облавтодор» та його філіях, який наростив заборгованість до 2,5 млн. грн., ДП НАК «Надра України» «Миргороднафтогазрозвідка» міста Миргорода в сумі 1,8 млн. грн.., ПАТ «Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання» Козельщинського району – 981 тис. грн., ПРАТ «Будівельне управління № 9 «Полтаванафтогазбуд» - 545 тис. грн., ТОВ «Яромир-Агро» Пирятинського району – 422 тис. грн.
   Заслухавши звіти керівників підприємств-боржників щодо причин виникнення заборгованості із заробітної плати спільно визначені конкретні шляхи та терміни їх ліквідації. До вирішення питань погашення заборгованості із заробітної плати залучено також контролюючі та правоохоронні органи.
   Складною залишається ситуація і на підприємствах-банкрутах. На 1 квітня 2014 року в прокуратурі області за участі керівників підприємств-боржників та арбітражних керуючих заплановано провести засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати на якому розглядатиметься питання щодо стану та перспектив погашення зарплатних боргів на підприємствах-банкрутах області.
   В свою чергу органами праці та соціального захисту населення області проводиться щодекадний моніторинг стану погашення зарплатних боргів та виплати поточної заробітної плати на підприємствах області, що дає можливість відслідковувати ситуацію з виплатою заробітної плати по кожному підприємству, виявляти загрози можливого виникнення заборгованості, оперативно вживати упереджу вальні заходи щодо недопущення збільшення та виникнення зарплатних боргів.


 

   Сім'ї загиблих учасників масових акцій громадського протесту в Україні отримають всебічну підтримку та допомогу


   Під соціальним супроводом в органах соціального захисту області перебувають сім'ї загиблих учасників масових акцій громадського протесту в Україні з міста Кременчука та Козельщинського району.
   На даний час на рівні області вирішено питання щодо надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих.
   Головою Полтавської обласної ради Петром Вороною 13 березня 2014 року направлено листи голові міськвиконкому та районної державної адміністрації, де мешкають сім'ї загиблих, щодо надання всебічної допомоги та підтримки, встановлення постійного соціального супроводу вищевказаних сімей.
   Органами соціального захисту ще на початку березня поточного року сформовано необхідні документи щодо складу сімей загиблих на Майдані та встановлено відповідний облік для подальшого постійного соціального супроводу, батьків загиблих взято на обслуговування районними територіальними центрами з метою надання соціальних послуг.
   Крім того, 28 лютого набрав чинності Закон України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей». Згідно із законом постраждалі під час масових акцій та сім'ї загиблих мають право на державну допомогу за такими розмірами: - допомога у зв'язку зі смертю члена сім'ї, який брав участь в масових акціях громадського протесту, за умови, що смерть безпосередньо пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту — один мільйон гривень; - допомога, у зв'язку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень учаснику масових акцій громадського протесту — сімсот тисяч гривень; - допомога у зв'язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості учаснику масових акцій громадського протесту — п'ятсот тисяч гривень; - допомога у зв'язку з нанесенням легких тілесних ушкоджень, побоїв, мордувань учаснику масових акцій громадського протесту — двісті тисяч гривень; - допомога у зв'язку із знищенням або пошкодженням майна учасника масових акцій громадського протесту — в розмірі витрат, необхідних для відновлення майна або придбання майна аналогічної вартості.
   Виплати допомоги будуть здійснюватися із резервного фонду державного бюджету України на 2014 рік.
   На сьогодні дане питання перебуває на особливому обліку в органах соціального захисту області. Після ухвали Кабінетом Міністрів України порядку призначення і виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей згідно Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» від 21.02.2014 року будуть оформлені документи безпосередньо за місцем проживання сімей загиблих.
   Через соціальні служби встановлений постійний зв'язок з сім'ями загиблих учасників масових акцій громадського протесту в Україні.


 

   В області забезпечена своєчасна виплата державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей за березень 2014 року.
   На обліку в органах праці та соціального захисту населення перебуває 129783 одержувачів зазначених видів виплат: - сім'ї з дітьми – 98 759; - малозабезпечені сім'ї – 12 874; - інваліди з дитинства та діти-інваліди – 14 534 - тимчасову допомогу на дітей – 3 616.
   Для здійснення виплати зазначених допомог за березень 2014 року субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам надійшла в область 5 та 20 березня 2014 року.
   Районними управліннями праці та соціального захисту населення проведено фінансування коштів для здійснення виплати державних допомог за березень 2014 року в повному обсязі на загальну суму 105 458,8 тис. грн..
   Виплата проводиться об'єктами поштового зв'язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.
   Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

 

   21 березня 2014 року відбулося громадське обговорення звіту Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про використання бюджетних коштів у 2013 році на виконання регіональних програм соціального захисту населення.
   В 2013 році на галузь соціального захисту з обласного бюджету було затверджено 116,5 млн. грн..
   Загальний обсяг фінансування програм соціального захисту населення склав 111 млн. грн., зокрема:
 • - на утримання 14 будинків-інтернатів системи соціального захисту;
 • - на пільгове забезпечення медикаментами та зубопротезуванням громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Кількість отримувачів пільг склала 22740 осіб;
 • - здійснення виплати одноразової грошової допомоги громадянам та особам з інвалідністю через комісію з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету. В 2013 році чисельність отримувачів склала 2865 осіб;
 • - надання разової адресної грошової допомоги вдовам учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 914 осіб;
 • - здійснення надання разової адресної грошової допомоги членам сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів – 301 особа;
 • - забезпечення путівками у місцеві санаторії на санаторно-курортне оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 38 путівок;
 • - надання матеріальної допомоги за рішенням депутатів обласної ради – 1725 осіб;
 • - на надання матеріальної допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1302 особи;
 • - витрати на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни – 826 поховань;
 • - на підтримку статутної діяльності 12 громадських організацій;
 • - на компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування – 2985 особам;
 • - на встановлення телефонів інвалідам I чи II груп інвалідності – 93 особам.
   

 •  

     20 березня 2014 року відбулось засідання обласної Ради ПОГО «Союз Чорнобиль» в складі якої 4 обласних, 20 районних та 4 міських організацій постраждалих внаслідок ЧАЕС.
     В роботі засідання взяли участь представники Департаменту праці та соціального захисту населення на чолі з його директором – Л.В. Корнієнко.
     В ході засідання обговорено питання та надано роз'яснення щодо питань соціального захисту громадян постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС. 0-800-500-620

   

  СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ НА ТИМЧАСОВЕ ПЕРЕБУВАННЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


     З метою надання соціальної підтримки громадянам України, які приїхали з Автономної Республіки Крим та Севастополя до Полтавської області органами соціального захисту проводиться робота щодо забезпечення безперебійного отримання всіх видів державної соціальної підтримки.
     Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення області або управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області. Прийом громадян проводиться щодня з 08.00 до 17.00, в суботу з 9.00 до 15.00 години.
     При собі потрібно мати (за наявності): - паспорт; - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
     Органами праці та соціального захисту населення області буде надано всебічну допомогу в оформленні одержання державних допомог за тимчасовим місцем перебування або переоформленні виплати допомоги через банківські установи.
     З усіх питань соціального захисту, Ви, також, можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном обласної «гарячої лінії» Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації: 0-800-500-620


   
     Під головуванням першого заступника директора Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Н.С.Черняк 14 березня 2014 року відбувся семінар щодо визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах за участі начальників районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення.
     У ході роботи ознайомлено учасників семінару з наказом Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014 року № 28 «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах» та обговорено механізм збирання, узагальнення та аналізу інформації про визначення потреб населення.

   

     12 березня 2014 року до вихованок Новосанжарського дитячого будинку-інтернату завітали: перший заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Н.С. Черняк та голова Полтавського обласного громадського об'єднання «Союз Чорнобиль» В.П. Шкурпела та вручили гуманітарну допомогу, яка надійшла з сонячної Італії від громадської організації «Затока казок» Італійського містечка Сестри Ліванте.

   

     В області забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей за березень 2014 року.
     На обліку в органах праці та соціального захисту населення перебуває 129783 одержувачів зазначених видів виплат:
 • - сім'ї з дітьми – 98 759;
 • - малозабезпечені сім'ї – 12 874;
 • - інваліди з дитинства та діти-інваліди – 14 534
 • - тимчасову допомогу на дітей – 3 616.
     Для здійснення виплати зазначених допомог за березень 2014 року субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам надійшла в область 05 березня 2014 р.
     Районними управліннями праці та соціального захисту населення подані платіжні доручення до органів державної казначейської служби України в повному обсязі.
     Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

 •  

     4 березня 2014 року заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації Матуйзо Світлана Василівна взяла участь у засіданні Комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.
     На засіданні розглянуто питання щодо надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування Полтавському учбово-виробничому підприємству № 1 Українського товариства глухих.
     За результатами розгляду заяви та документів, передбачених п. 3 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 року № 1010 (зі змінами), прийнято рішення про надання вказаному підприємству дозволу на право користування пільгами з оподаткування терміном на один рік, як такому, що відповідає встановленим критеріям, має соціальну значимість і забезпечує працевлаштування осіб з інвалідністю.

   

     За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам фінансується надання пільг з послуг зв'язку, придбання путівок для санаторно-курортного лікування ветеранів війни і праці, проведення безплатних капітальних ремонтів житлових будинків та квартир інвалідам війни, компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським та приміським транспортом.
     На 2014 рік на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян Полтавській області передбачено 59,2 млн. грн.
     3 березня поточного року області з державного бюджету надійшло грошовими коштами на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян у сумі 1,9 млн. грн.
     Крім цього, області профінансовано 240,7 тис. грн. кліринговими розрахунками відповідно до механізму, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 № 20 за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій населення.

   

     В області забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей за березень 2014 року.
     На обліку в органах праці та соціального захисту населення перебуває 129783 одержувачів зазначених видів виплат:
 • - сім'ї з дітьми – 98 759;
 • - малозабезпечені сім'ї – 12 874;
 • - інваліди з дитинства та діти-інваліди – 14 534
 • - тимчасову допомогу на дітей – 3 616.
     Для здійснення виплати допомог за березень 2014 року районними управліннями праці та соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов'язання в органах державної казначейської служби України на суму 91,3млн.грн..
     Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

 •  

      3 березня 2014 року першим заступником директора Департаменту Н.С. Черняк проведено робочу нараду щодо впровадження в роботі територіальних центрів області Державного стандарту догляду вдома.
      В роботі наради взяли участь: директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконкому Октябрської районної у місті Полтаві ради О.І. Мягкохліб, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської райдержадміністрації О.М.Гончаренко, відповідальні працівники Департаменту .
      В ході наради обговорено шляхи запровадження стандарту, проблемні питання та дані відповідні доручення.

   

     Директором Департаменту проведена оперативна нарада з питань вжиття додаткових заходів організації роботи на рівні районних (міських) комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати щодо активізації роботи конкретними підприємствами, які мають заборгованість. Під особливий контроль взято 19 економічно активних підприємств з метою надання допомоги у відновленні сталої роботи, погашення дебіторської заборгованості.