Офіційний веб-сайт
  Департамент праці та соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації

Архів новин

 

Головним управлінням праці та соціального захисту населення проведено «круглий стіл» з головами громадських організацій чорнобильців. В роботі «круглого столу» взяли участь : начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Л.В. Корнієнко, перший заступник начальника Головного управління Н.С. Черняк, начальник відділу у справах громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи В.Г. Носенко, голови громадських організацій «Союз Чорнобиль», «Фонд інвалідів Чорнобиля», «Діти Чорнобиля». Метою зібрання учасників «круглого столу» було обговорення розробленої Головним управлінням праці та соціального захисту населення «Обласної програми соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік». Програму розроблено згідно виданого Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року «Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи». Головними завданнями, які передбачено розв'язати Програмою, є проведення за рахунок коштів обласного бюджету додаткових заходів, спрямованих на покращення як медичного, так і соціального захисту постраждалих громадян. Зокрема йшлося про покращення санаторно-курортного лікування, надання грошової допомоги вдовам учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, безкоштовного надання ліків та послуг зубопротезування.

 

Відбулось засідання колегії прокуратури Полтавської області з порядком денним : «Про стан додержання законодавства про оплату праці, загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та прокурорського нагляду з цих питань». В роботі засідання взяла участь та мала виступ з вищезазначеного питання начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко. Начальник Головного управління в своєму виступі зазначила, що в області відпрацьовано систему постійного контролю, моніторингу виплати поточної заробітної плати та темпів погашення зарплатних боргів. Станом на 1 жовтня поточного року в області вдалося утримати тенденцію до зменшення заборгованості з виплати заробітної плати. Так, на 1 жовтня загальна сума заборгованості становила 27 млн. 600 тис. грн. Порівняно з початком 2010 року вона зменшилась на 7 млн.300 тис. грн.. (21 %), а протягом вересня – майже на 900 тис. грн.

О 10.00 в облдержадміністрації за головуванням заступника голови облдержадміністрації Б.П. Галушка відбулась нарада щодо роботи управління державного Департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області. В роботі наради взяла участь перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Н.С. Черняк.

 

Міністерством праці та соціальної політики України проведено селекторну нараду щодо відзначення 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
В роботі селекторної наради взяли участь : заступник голови облдержадміністрації О.М. Коваль, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко, виконуючий обов'язки начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Ю.В. Курилко, начальник Полтавського обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни С. М. Голубєв, заступник начальника управління, начальник відділу позашкільної роботи та закладів обласного підпорядкування Головного управління освіти і науки облдержадміністрації І.А. Воліченко, начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації  М.П. Перепелиця, начальник управління культури облдержадміністрації Г.І. Фасій.