Офіційний веб-сайт
  Департамент праці та соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації

Архів новин

 

О 10.00 відбулась колегія Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на якій обговорено питання виконавської дисципліни та звернення громадян області до органів праці та соціального захисту населення з соціальних питань.
Відмічено, що в порівнянні з минулим роком значно скоротилось число звернень громадян до Головного управління праці та соціального захисту населення та рай(міськ)управлінь. Цьому сприяла широка роз'яснювальна робота в засобах масової інформації, проведення особистих та виїзних прийомів громадян, робота «прямих телефонних ліній», прийом громадян у вихідні та святкові дні.
Голова колегії – начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко звернула увагу на питання якісного відпрацювання повторних звернень громадян до органів праці та соціального захисту населення, тісну співпрацю з громадськими організаціями області.

 

За сприянням Полтавського інституту економіки та права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» та Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» метою якого стало обговорення моделі професійної підготовки соціальних працівників в Україні.
Учасники засідання, серед яких були присутні директори 33-х територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області, фахівці та методисти Полтавського інституту економіки та права, керівники та спеціалісти Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.
В ході засідання відбулась жива дискусія та обмін досвідом щодо форм та методів підвищення кваліфікації соціальних працівників.
 

 

о 10.00 відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації за головуванням голови обласної державної адміністрації О.В. Удовіченка та розглянуто питання порядку денного :

 • 1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 9 місяців 2010 року.
 • 2. Про хід виконання обласної програми «Репродуктивне здоров'я населення до 2015 року».
 • 3. Про виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.
 • 4. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2010 року.
 • 5. Про стан виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців 2010 року.
 • 6. Про встановлення стипендії голови облдержадміністрації.
  В роботі колегії взяла участь начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко. За підсумками колегії дано відповідні доручення до виконання.

 •  

  о 10.00 в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань реалізації процедур банкрутства в області та взаємодії арбітражних керуючих з органами влади з порядком денним :

 • 1. Про хід ліквідаційної процедури СТОВ «Хлібодар» (с.Вовчик, Лубенського району).
 • 2. Про хід процедури розпорядження майном ДП «Лохвицький спирт-комбінат» та розгляд бізнес-плану по відновленню платоспроможності підприємства. В роботі наради взяв участь заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації В.О. Ткаленко.

  о 14.00 в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В.В. Замикули відбулась нарада щодо вивчення ситуації щодо впровадження Податкового кодексу. В роботі наради взяла участь начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Л.В. Корнієнко.

 •