Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022 р. №928 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. №338 і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236» продовжено на території України дію карантину, встановленого, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 
  З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у будинках-інтернатах, пансіонаті системи соціального захисту населення Полтавської області вживаються наступні заходи: 
  забезпечено дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення заходів дезінфекції; 
  забезпечено проведення щоденного трьохразового температурного скринінгу персоналу/підопічних та недопущення до роботи працівників із симптомами гострих респіраторних захворювань; 
  заборонено відвідування підопічних/вихованців родичами та іншими особами, рекомендовано підтримувати родинні зв'язки та спілкування з родичами у телефонному режимі, засобами інтернет зв'язку; 
  призупинено до стабілізації ситуації будь-які поїздки підопічних/вихованців за межі закладів;  
  припинено проведення масових заходів; посилено протиепідемічний режим, медичний контроль за дотриманням режимів провітрювання та знезараження повітря у приміщеннях, вологого прибирання та дезінфекції; доведено до відома наочні засоби інформації стосовно коронавірусної інфекції COVID -19 для працівників та підопічних/вихованців.